HİZMETERİMİZ

ProBim Bilgisayar Hizmetleri ofis donanımı ihtiyaçlarını karşılamak ve servislerini üstlenmek amacıyla 2005 yılında kuruldu. Amacımız firmaların donanım taleplerine uygun projeler hazırlamak, ağ sistemleri üzerine alt yapı çalışmaları yapmak, sistemin entegrasyonu ve optimum çalışması için destek vermek ve kullanıcıların eğitimini üstlenmek, en yeni, teknolojileri takip ederek müşterilerimizin teknik danışmanı olmak ve onlara daha efektif çözümler sunmak böylece standartlarını yükseltmek maliyetlerini düşürmek olarak sıralanabilir.
 
   
 

Firmamızın ana ilkesi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak servis ve bakım anlaşmaları yapmak böylece senelerce sürecek memnuniyet garantisi sağlamaktır. Son derece ilgili ve konusunda deneyimli teknik servis ekibimiz her türlü teknik sorunu çözebilmekte böylece müşterilerimiz sistemlerinde en az vakit kaybı ile en yüksek verimi alabilmektedir. isteyen kullanıcılarımız için münferit servis ya da tüm günlük danışmanlık şeklinde seçeneklerimizde bulunmaktadır.

Sistemlerinde yükseltime girmek isteyen müşterilerimize çeşitli kategorilerde fiyatlar sunulmakta böylece bütçelerine uygun çözümler sunulmaktadır.